Maciej Kwiatkowski (e-basket.pl), Piotr Makulec (probasket.pl), Sebastian Hetman (Bunio) oraz Rafał Juć (Collegehoops.pl) to czterej koledzy po fachu lub ot tak po prostu, donoszący i piszący o sprawach aktualnych, ważnych i mniej ważnych, związanych z amerykańską profesjonalną i akademicką koszykówką.

Blog > Komentarze do wpisu
AKCJE DNIA: POP, VINCENZO, AMARE, DIDDY, YAO

Pamiętacie jak Shaq nazwał Spurs "Tchórzami"? Gregg Popovich totalnie rozbroił olbrzyma z Phoenix. Zobaczcie sami co stało się już w 5-tej sekundzie wczorajszego meczu:
Wcześniej jednak Vince Carter postanowił sobie polewitować i Nets niespodziewanie pokonali Wizards w Waszyngtonie:When the ball hits your eye / with the dunk from up high - That's Amare! lalala....Amare Stoudemire (22 pkt.) wiedział jak zakończyć mecz z San Antonio Spurs:Baron Davis zakochał w sobie kibiców Clippers już w pierwszej kwarcie, przyprowadził babcię Lelę i zabrał Kobe'mu Bryantowi z dwie czy trzy piłki... Kto mógłby schować przed nim piłkę?Yao zostań naszym magikiem! Yao!:

czwartek, 30 października 2008, mac.kwiatkowski

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: zgred, *.altec.pl
2008/10/30 14:32:05
wypadało by też pokazać alley-op Waltona do Farmara. tym bardziej że Farmar nawet 1,9m nie ma a wyskoczył jak sprężyna :)
-
Gość: sorkon, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/10/30 16:11:37
a mnie ciekawi wyglad blokow gortata, i co by nie mowic statystycznie indiwidualnie zagral dobrze, tylko z nim druzyna byla na -
-
2008/10/30 19:04:10
szkoda że nie daliście filmiku jak Shaq strzelił zawodnikowi Spurs próbującym wykonać założenia taktyczne. Oczywiście sędziowie odgwizdali faul dla....Suns:D Shaq i tak nie źle jak na niego około 65% z osobistych