Maciej Kwiatkowski (e-basket.pl), Piotr Makulec (probasket.pl), Sebastian Hetman (Bunio) oraz Rafał Juć (Collegehoops.pl) to czterej koledzy po fachu lub ot tak po prostu, donoszący i piszący o sprawach aktualnych, ważnych i mniej ważnych, związanych z amerykańską profesjonalną i akademicką koszykówką.

niedziela, 15 lutego 2009
ALL-STAR WEEKEND 2009: 3 POINT SHOOTOUT
ALL-STAR WEEKEND 2009: SKILLS CHALLENGE
ALL-STAR WEEKEND 2009: SHOOTING STARS
ALL-STAR WEEKEND 2009: H-O-R-S-E
ALL STAR WEEKEND 2009: SLAM DUNK CONTEST - PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ
środa, 11 lutego 2009
ALL-STAR WEEKEND 2009: SHOOTING STARS I... H-O-R-S-E, CZYLI GRA W "KONIA"
  
Shooting Stars:
 
Phoenix: Leandro Barbosa, Dan Majerle i Tangela Smith.
San Antonio: Tim Duncan, David Robinson i Becky Hammon.
Detroit: Arron Afflalo, Bill Laimbeer i Katie Smith.
Los Angeles: Derek Fisher, Michael Cooper i Lisa Leslie.

H-O-R-S-E:
 
Joe Johnson z Atlanty Hawks,
O.J. Mayo z Memphis Grizzlies,
Kevin Durant z Oklahoma City Thunder. 
J.R. SMITH W KONKURSIE WSADÓW!

 

J.R. Smith zastąpi w Konkursie Wsadów Rudy'ego Gay'a. Tak brzmi wczorajsza oficjalna notka. Smithowi przyjdzie rywalizować z obrońcą tytułu z 2008 roku Dwightem Howardem z Orlando Magic, malutkim Nate'm Robinsonem z New York Knicks oraz z debiutantem Rudy'm Fernandezem z Portland Trail Blazers. Co zaprezentuje uczestnik Slam Dunk Contest 2005?

"Mam kilka pomysłów na wsady. Ale tak naprawdę to nie mogę o tym mówić. To ściśle tajne."

wtorek, 10 lutego 2009
MO WILLIAMS JEDZIE DO PHOENIX!

Stało się... Mo Williams zagra 15 lutego w Meczu Gwiazd w Phoenix. Rozgrywający Cleveland Cavaliers zastąpi w składzie Wschodu kontuzjowanego Chrisa Bosha z Toronto Raptors. Więcej.

niedziela, 08 lutego 2009
NATIONAL ANTHEM BY JORDIN SPARKS

 

Jordin Sparks, zwyciężczyni szóstej serii American Idol w 2007 roku wróci 15 lutego do swojego rodzinnego Phoenix specjalnie po to, by wykonać National Anthem rozpoczynający tegoroczny Mecz Gwiazd NBA. Jej występ rozpocznie się o 2:00 w nocy czasu polskiego (8:00 P.M. ET) i będzie transmitowany na żywo w TNT, Score Canada, ESPN Radio. Usłyszeć go będą mogli faniw 215 państwach i terytoriach. Prócz Sparks, nominowanej do nagrody Grammy 2009, w Phoenix wystąpią także Chris Brown, Juanes i John Legend. "No Air, No Air..."

wtorek, 03 lutego 2009
ALL-STAR WEEKEND 2009: SKILLS CHALLENGE

NBA ujawniła wczoraj uczestników Skills Challenge. Będą nimi w tym roku: Devin Harris z New Jersey Nets, Jameer Nelson z Orlando Magic, Tony Parker z San Antonio Spurs i debiutant Derrick Rose z Chicago Bulls. Więcej.

 
1 , 2